Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

7 czerwca odbył się w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym Piknik z okazji 10 - lecia "Akademii Lwa Honorka", a udział w tym wydarzeniu wzięli najwierniejsi słuchacze płockich przedszkoli i szkół podstawowych - naszą szkołę reprezentowała klasa IIA w ramach nagrody za I miejsce w całorocznym konkursie zespołu profilaktyki Straży Miejskiej pt.: "Wiem wszystko o..."

Dzień wypełniony był atrakcjami rozmaitych placówek, firm i ośrodków płockich - na poszczególnych stoiskach dzieci miały okazję malować, budować, wycinać, robić własną biżuterię, zmienić fryzurę, a nawet używać specjalistycznego sprzętu, jak śmieciarka, wóz strażacki, czy łódź ratunkowa. Niezastąpione były mini warsztaty na temat bezpieczeństwa nad wodą prowadzone przez WOPR oraz nauka udzielania pierwszej pomocy prowadzona przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku. Uczniowie zdobyli cenne doświadczenie i wiedzę - dziękujemy.

Oczywiście, nie zabrakło muzyki, śpiewu i tańców oraz wielkoformatowych gier planszowych. Mnóstwo radości dostarczyły również różne dmuchańce i zabawy ruchowe z Ciocią Agnieszką i ukochanym Lwem Honorkiem. Wspaniale było tam być!

Po zakończonym festynie, klasa II A udała się na krótką wyprawę po płockim zoo - dostali przecież uroczyste zaproszenie i bardzo chętnie z niego skorzystali.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top