Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Przez kolejne tygodnie klasy 4a i 4b realizowalizowały program profilaktyczny, którego celem była wcześniejsza interwencja, aby dzieci poznały mity na temat używania alkoholu.

W ramach wieczorku Jasia i Małgosi dzieci przedstawiły na plakatach w jaki sposób można spędzać wolny czas bez alkoholu oraz odegrały krótką scenkę teatralną, z której mogły dowiedzieć się, że picie alkoholu pogarsza umiejętności poznawcze i upośledza funkcjonowanie społeczne, a piwo wino i wódka zawierają ten sam alkohol etylowy. Spożywanie  alkoholu nie rozwiązuje problemów, alkohol nie może być też ekwiwalentem wody, czy remedium na problemy. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top