Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Gratulujemy naszym uczniom z klasy IIA, którzy w piątek 27 maja z dumą uczestniczyli w Gali Akademii Lwa Honorka z okazji 10-lecia radiowego słuchowiska płockiej Straży Miejskiej. Dzięki całorocznej pracy i przygotowywaniu tematycznych gazetek ściennych, dzieci zajęły I miejsce w konkursie "Wiem wszystko o..." wśród płockich szkół podstawowych i z dumą odebrały nagrody, dyplomy i medale z rąk samego Lwa Honorka, Cioci Agnieszki oraz zaproszonych gości, m.in. Poseł na Sejm RP  pani Elżbiety Gapińskiej i pana Konrada Konarskiego, wiceprezesa Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku.

Dzień był pełen atrakcji, ponieważ uczestników ALH zabawiali rówieśnicy swoimi przedstawieniami teatralnymi oraz przezabawni bohaterowie bajki o Flinstonach. Nie brakowało tańców-wygibańców, śpiewów, a nawet czarodziejskich sztuczek magika Tyczki.Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości, udostępnionej przez organizatorów:


 

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top