Dziś w naszej Szkole zakończyliśmy akcję pod hasłem ARTBox.

To inicjatywa, która pozwoliła nam wraz z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Płocku zebrać artykuły papiernicze dla dzieci znajdujących się w Rodzinnej Pieczy Zastępczej, czyli tzw. rodzinnych domów dziecka.

Akcja prowadzona wraz z ZDZ w Płocku rozpoczęła się w styczniu 2022 r. Dzięki zorganizowanej zbiórce udało się zgromadzić ponad 500 różnych artykułów papierniczych, które dziś - 01.06.2022 r. przekazaliśmy przedstawicielowi Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Płocku. Zebrane artykuły szkolne posłużą dzieciom w codziennej edukacji w placówkach opiekuńczych. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspomogli nas w tej inicjatywie. Szczególne podziękowania kierujemy do ZDZ w Płocku, który włączył się w zbiórkę. Mamy nadzieję, że przekazane materiały pomogą w codziennej nauce dzieci umieszczonych w Rodzinnej Pieczy Zastępczej.