Nasi odważni uczniowie klas IIA i IIB wybrali się w maju wraz ze swoimi odważnymi wychowawcami na dwudniową wycieczkę do Gorenia Dużego - malowniczej miejscowości, gdzie obcowanie z naturą możliwe było na każdym kroku.
Dzieci wesoło i edukacyjnie spędzały czas na świeżym powietrzu, korzystając z siłowni pod chmurką i okazałego placu zabaw oraz uczestnicząc w zajęciach plenerowych. Jedną z przygód była wyprawa do lasu i śledzenie tropów zwierząt pod okiem specjalisty.

Nie lada atrakcją okazały się zajęcia z zawodowym pszczelarzem - pełne informacji i ciekawostek o pszczołach, pracy pszczelarza i... pysznego miodku! Byli wśród wycieczkowiczów tacy, którzy wyczekiwali wieczornej dyskoteki, ale i tacy, dla których najważniejsze było zwiedzanie mini zoo i słuchanie niesamowitych opowieści przewodnika. Wszyscy z chęcią i tańczyli i głaskali zwierzaki. Co jeszcze podobało się dzieciom? Oczywiście przejażdżka specjalną ciuchcią po wiejskiej okolicy - wspaniałe sielskie widoki z pewnością będą wspominać z uśmiechem.
Gratulujemy naszym małym podróżnikom, że pokonali nocne niepokoje bez obecności rodziców i poradzili sobie z samodzielną obsługą, choćby przy szwedzkim stole, czy pokojowych porządkach. Brawo!