Czy jedliście dzisiaj czekoladę? Nie?!!!!!! To trzeba szybko nadrobić zaległości, bo dzisiaj możną ją jeść bez ograniczeń i bez wyrzutów sumienia, że zjadło się jej zbyt wiele. Dlaczego? Dzisiaj obchodzimy bowiem Dzień Czekolady. Tak słodkiego dnia nie mogliśmy sobie odpuścić, w szczególności, że dzień stał się fantastyczną okazją, aby nieco zbadać właściwości tego przysmaku.

Okazuje się, że czekolada może nie tylko dostarczać radości naszym kubkom smakowym ale może również stać się narzędziem, spod którego wychodzą piękne obrazy niesamowicie dietetycznych ciast, ciasteczek, tortów. Podczas tych „obrazowych wypieków” trudno było oprzeć się podjadaniu, ale co tam…w końcu 12 kwietnia to Dzień Czekolady.