Main Menu

budynek_front
budynek_front
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2


Gdzie jeździć na łyżwach? Które miejsca są bezpieczne? Czy pigułą można rzucać przez jezdnię? Kim jest Orka? Co to znaczy WOPR? ... Na te i inne ważne pytania uczniowie klasy IIA poznali odpowiedzi dzięki wysłuchaniu audycji radiowej Akademii Lwa Honorka w dniu 12 stycznia. Jako wierni słuchacze, wzięli również udział w całorocznym konkursie wiedzy "Wiem wszystko o..." i stworzyli wspólnie z wychowawcą bardzo ważną gazetkę ścienną, pełną cennych informacji o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych.
Gratulujemy naszym zdolnym drugoklasistom, ponieważ za swoją pracę otrzymali od Lwa Honorka i komisji konkursowej kolejne 5 punktów! Brawo!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top