Był to czas na pogaduszki, wspólne spędzenie czasu bez pośpiechu, bez kłótni a czasami niepotrzebnych złości. Nie zabrakło również bardzo ważnej chwili - dzielenia się opłatkiem i składaniem sobie życzeń. Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w sercach, głowach dzieci. Przy okazji dziękujemy rodzicom uczniów, bez których Wigilia Klasowa nie odbyłaby się.

W wigilijnym nastroju minął piątek 17 grudnia również klasie IIA - dzieci słuchały kolęd w języku polskim i angielskim i odśpiewały swoje ulubione. Nie zabrakło przekąsek, ale też pustego miejsca przy stole - rozmowa o kultywowanych w naszych domach zwyczajów świątecznych była ciekawa i długa, ale czasu starczyło też na bożonarodzeniowy filmik starszych kolegów oraz bajkę o świątecznej tematyce... i choć prezenty nie są najważniejsze, to były i one!

Zachęcamy do wysłuchania życzeń klasy IIB oraz kolędy w wykonaniu klasy IIA.