Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

"Jestem sobie mały miś, gruby miś,

znam się z dziećmi nie od dziś..."

Tak to kiedyś było - Miś Uszatek gościł na dobranoc niemal w każdym domu. Dziś też dzieci kochają misie, wszelakie, dlatego nasi najmłodsi uczniowie obchodzili 25 listopada Dzień Pluszowego Misia

W IA uczniowie ten dzień rozpoczęli od zaprezentowania swoich ulubionych pluszaków. Poza tym, dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia i  samodzielnie wykonały prace plastyczne. Dzięki temu powstały kolorowe misie z papieru, które przyklejone zostały na drzwi klasy. Teraz codziennie z uśmiechem zapraszają uczniów na lekcje. Również dzieci z IB celebrowały ten dzień, a ich ulubione zabawki towarzyszyły im na każdej lekcji.

Czy misie pomagają w nauce? Oczywiście! Wszystkim uczniom z IIA misie urozmaiciły lekcje polskiego, matematyki i angielskiego. W jaki sposób? Prosta sprawa: dzieci kodowały i utrwalały alfabet z misiowymi kartami pracy, powtarzały części ciała po angielsku wskazując misiowe ears, legs...and tails, a na matematyce mierzyli! Dzieci  wykorzystały miarki, centymetry i linijki do zmierzenia w klasie, czego się tylko dało, ale najprzyjemniej było mierzyć i zapisywać wymiary swoich pluszaków. To był pracowity, lecz wesoły dzień.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top