Main Menu

Tags

logo3_2022
logo3_2022
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Pilotem być...ach, w chmurach latać! To by dopiero była przygoda. Póki co, dzieci z 2A musiały się zadowolić marzeniami po przeczytaniu i omówieniu lektury "Pilot i Ja" w ramach projektu "Czytam z klasą - Lekturki spod chmurki". Dzieci poznały specyfikę zawodu oglądając wywiad z pilotem, na angielskim poznały nowe słówka z piosenki o pilocie i lataniu, a informatyka dała okazję poćwiczyć obroty obrazu, który miał przedstawiać ulubioną przygodę bohaterów. 

Wypełnienie lekturnika było projektowym obowiązkiem, ale już budowanie papierowego samolotu i lasu jako inscenizacji scenki z książki to czysta przyjemność. Wszystkie samoloty poleciały - brawo dla młodych konstruktorów.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top