Main Menu

Tags

logo3_maj_2024
logo3_maj_2024
1

W czerwcu podsumowaliśmy szkolną zbiórkę plastikowych nakrętek w ramach tegorocznej edycji konkursu ekologicznego "Mazowsze Czysta Kraina" i okazało się, że wielu naszych uczniów działa proekologicznie. Najlepszych z najlepszych nagrodziliśmy drobnymi upominkami i dyplomami z podziękowaniem za duże zaangażowanie w ochronę środowiska. Razem nasi mali ekolodzy zebrali prawie 505kg plastikowych nakrętek, a wśród najbardziej aktywnych byli:

- Oliwia Lewicka z kl. VIIA (91,70kg)

- Pola Hejmanowska z kl. IIB (69,60kg)

- Maria Tomaszewska z kl. IIA (44,60kg)

- Juliusz Jankowski z kl. IIIB (30,05kg)

- Zofia Osiecka z kl. IIIB (28,50kg)

- Michalina Lewandowska z kl. IA (26,25kg)

- Hanna Szkolmowska z kl. IVA (21,70kg)

- Lucyna Buraczyńska z kl. IIIB (20,40kg)

- Malwina Urbańska z kl. IIIA (19,70)

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się do akcji!

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top