Ortograficzny Konkurs ORTOFRAJDA już za nami. Uczniowie klas II i III wykazali się sporą odwagą oraz umiejętnościami, gdyż jak każdy z nas dobrze wie, polska ortografia do łatwych nie należy. W tym roku uczestnicy konkursu mieli za zadanie napisać dyktando, które łatwe nie było, krótkie nie było, ale nie zniechęciło to naszych uczniów i świetnie sobie poradzili. Jak to jednak w konkursach bywa, mistrz może być tylko jeden.
Mistrzem Ortografii klas II i III została w tym roku uczennica klasy IIIA – Ania Guga. Gratulujemy Aniu i życzymy dalszych sukcesów.
Gratulujemy również Anieli Grzesik (IIIA) za zajęcie zaszczytnego II miejsca oraz Olkowi Marszałkowi (IIIB), który zajął miejsce III. Komisja Konkursowa postanowiła również przyznać Wyróżnienie - Lucynce Buraczyńskiej, która swoimi umiejętnościami nie odstaje od naszych Mistrzów.

Kochani Uczniowie – gratulujemy Wam wszystkim i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach tego konkursu (jak i innych). Jesteście doprawdy WIELCY.