Tolerancja, super moce, talenty – to tematy przewodnie naszych dzisiejszych zajęć prowadzonych przez p. Elizę Łabarzewską w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku. Fantastyczna opowieść (w formie słuchowiska) o hienie Loli wprowadziła nas w temat. Był to też czas wyciszenia, zastanowienia się, dlaczego nikt nie doceniał pięknego śpiewu hieny? Część warsztatowa, bardzo dynamiczna, pozwoliła nam uświadomić sobie, jak wiele nas łączy, jak wiele nas dzieli, jak ważny jest każdy z nas i jak wiele posiadamy talentów.

Była to bardzo wartościowa lekcja szacunku do wszystkich wokół nas, niezależnie od wieku, statusu społecznego, zasobności portfela. Dziękujemy za fantastyczne warsztaty i do zobaczenia wkrótce.
Przepraszamy za jakość zdjęć, lecz nastrój być musiał.