Uczniowie klasy IIIA wybrali się do Teatru Dramatycznego w Płocku na sztukę pt.: "Pan Tom buduje dom" według tekstu Stefana Themersona. Dzieci obejrzały spektakl w ramach programu "Kultura za złotówkę"; poznały etapy budowy domu, niezbędne instalacje oraz różne typy domów na całym świecie w sposób oryginalny i niewątpliwie ciekawy. Teatralne Piekiełko to idealne miejsce, by sztuki wręcz dotknąć, a nawet w przedstawieniu uczestniczyć.

Nie lada zaskoczeniem i ogromną radością było krótkie spotkanie z jednym z aktorów, panem Mariuszem Pogonowskim, który z entuzjazmem zdradził małym widzom kilka scenicznych patentów na udane efekty specjalne i zademonstrował użyte w spektaklu rekwizyty. Dziękujemy też za wspólny taniec i słodki poczęstunek!