Nasza szkoła uczestniczyła w XII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia organizowanym co roku 7 października. Akcja miała na celu zachęcenie wszystkich uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić zaległości i ją sobie przypomnieć.

Nasza szkoła została przystrojona kartkami z tabliczką mnożenia. W każdej klasie odbył się konkurs znajomości tabliczki mnożenia, w którym nawet najmłodsi uczniowie klasy II świetnie sobie poradzili . Na przerwie można było rozwiązać zagadki i rebusy z tabliczką mnożenia. Za poprawne rozwiązanie można było otrzymać ołówek z tabliczką mnożenia, a jak komuś się nie udało rozwiązać zagadki,  w ramach nagrody pocieszenia dostawał słodki upominek.
Zachęcamy do codziennego przypominania sobie tabliczki mnożenia i do zobaczenia za rok.