W czwartek 22 września 2022r. odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny.

Wybory poprzedziła kampania, w czasie której kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, a na nich umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas II-VIII mógł oddać jeden głos na przygotowanych kartach wyborczych.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Nikola Szcześniewska z klasy VIII A
Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego -  Zuzanna Felczak z klasy VI A
Skarbnik Samorządu Uczniowskiego -  Maja Kwiatkowska z klasy VIII A
Pozostali członkowie Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Tomasz Grochulski V B
Aleksandra Górczyńska VI A
Kamil Kijak VI A
Oliwier Wilma VI A

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.