Świętowaliśmy ostatnio szkolny Dzień Talentów i Sportu, lecz nie każdy był wówczas gotów na poważny występ przy tak dużej publiczności. Okazało się jednak, że każdy z nas ma w sobie jakąś pasję i talent lub umiejętność, którą warto rozwijać, a wspólne rozmowy o dziecięcych zdolnościach zachęciły naszych najmłodszych uczniów do zorganizowania Klasowego Dnia Talentów.

Dzieci w ostatnim dniu przed zakończeniem roku szkolnego zaprezentowały się swoim rówieśnikom; można było obserwować talenty plastyczne, taneczne, wokalne i sportowe, w tym pokaz jogi, a nawet wysłuchać opowiadania o charakterze stand-upu.

Kto został zwycięzcą? Wszyscy występujący, ponieważ impreza nie była konkursem, lecz niecodzienną zabawą. Czy były nagrody? Oczywiście, dla każdego! Za przygotowanie i odwagę. Należy podkreślić, że zgromadzone upominki przygotowali sami uczniowie, a przyznawane one były na zasadzie losowania. Dzień zaliczamy do bardzo udanych, zwłaszcza że zakończył się wspólną zabawą na szkolnym placu zabaw!