Kochani, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego organizuje na Dzień Dziecka zbiórkę dla maluchów urodzonych przed  terminem porodu lub z niską masą urodzeniową z Oddziału Neonatologii Szpitala św. Trójcy w Płocku. Przekazujemy Wam, ludziom z dobrym sercem, prośbę od organizatorów akcji:

Szanowni Państwo!

Przed nami piękna data w kalendarzu – 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Kolejny raz przy tej okazji, zapraszamy Państwa do włączenia się w organizację tego dnia na Oddziale Neonatologicznym Szpitala św. Trójcy w Płocku. Chcielibyśmy dołożyć wszelkich starań, aby ten dzień uczynić wyjątkowym. W tym roku kierujemy się głównie potrzebami maluchów urodzonych przed terminem porodu lub z niską masą urodzeniową.

W związku z powyższym w strefie naszych najpilniejszych potrzeb znajdują się:
- pieluchy (sprawdzone firmy to Pampers oraz Happy),
- chusteczki pielęgnacyjne (zarówno w sztywnym pudełku plastikowym jak i w miękkim opakowaniu),
- oliwka (sprawdzona, nieuczulająca firma Hipp),

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie możliwości przyłączenia się do naszej akcji. Będziemy wdzięczni za każdy produkt dla najmniejszych pacjentów Szpitala Św. Trójcy w Płocku.

Ww. artykuły – można przynieść do siedziby IGRP – Stary Rynek 8 po uprzednim umówieniu się (tel. 508 591 408) lub zostawić przy dyżurce w SP 14 w Płocku.

Dzięki pomocy z Państwa strony, będziemy mogli w dużym stopniu wspomóc płocki szpital.

Wszystkie zakupione i otrzymane artykuły zostaną przekazane Szpitalowi 1 czerwca 2022 r. Na Państwa aktywność czekamy do poniedziałku 30.05.2022 r.