2 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Agnieszka Zalech, serdecznie witając dzieci i ich bliskich w murach szkoły. Mali kandydaci na uczniów naszej szkoły tuż przy wejściu otrzymali bilet wstępu do szkoły, kolorową zakładkę do książki oraz słodki upominek. Następnie sześciolatki w grupach udały się na zwiedzanie szkoły, podczas którego mogły zajrzeć do różnych sal lekcyjnych, gdzie czekali na nich nauczyciele i uczniowie.

Dzieci dobrze się bawiły, a rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami różnych przedmiotów, odwiedzić świetlicę i bibliotekę.

Do zobaczenia we wrześniu!

.

Oto galeria naszych gości:

.

Nasi starsi uczniowie w akcji - niezastąpieni pomocnicy: