Main Menu

budynek_front
budynek_front
logo_dzieci_1400x350
logo_dzieci_1400x350
1 2

Na początku maja uczniowie klas pierwszych i trzecich wyruszyli na szkolną wycieczkę do Torunia, który słynie z ciekawej historii. Mieli tam okazję obejrzeć spektakl teatralno-animacyjny w „Domu Legend Toruńskich” oraz zwiedzić  wraz z przewodnikiem całe miasto. Udało się zobaczyć  Katedrę Św. Jana, pomnik Mikołaja Kopernika na Starym Rynku oraz  Krzywą Wieżę, której historia  bardzo zaciekawiła uczniów.

W ich pamięci  na dłużej pozostanie  też zwiedzanie Muzeum Toruńskiego Piernika oraz udział w warsztatach związanych z własnoręcznym wypiekaniem pierników. Wydaje się jednak, że uczniowie byli pod największym wrażeniem po obejrzeniu seansu w Planetarium.

Organ Prowadzący 

Gmina Miasto Płock

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Back to top