Działania, które zostały podjęte w dniu 21.03.2022:
  1. Wystrój szkoły w klimacie wiosennym, prace wykonane przez uczniów klas 1-3 oraz kapelusze papierowe z klas starszych. Najpiękniejsze kapelusze wykonali uczniowie z klasy IIA i IIIA.
  2. Wystawka szkolna pod hasłem "Zaloguj się w wiośnie". Promowanie zdrowego trybu życia.Dzieci były ubrane kolorowo oraz miały wiosenne nakrycia: wianki i kapelusze. Odczytany  został list od bociana, który był inspiracją  do działań i szukania oznak wiosny - już wkrótce zaprezentujemy efekty poszukiwań naszych drugoklasistów, którzy wybrali się na wiosenny spacer po Płocku.
  3. Uczennice z klasy VA zawitały do każdej klasy edukacji wczesnoszkolnej z teatrzykiem ''Wiosna wita".
  4. Nakręcony został również filmik "Wiosna ma moc" - do obejrzenia na stronie internetowej szkoły.