„Z TRADYCJĄ W NOWOCZESNOŚĆ”

W marcu nasza szkoła zgłosiła swój projekt do Budżetu Obywatelskiego Płocka na rok 2023.

Będzie on obejmować doposażenie Szkoły Podstawowej nr 14 w Płocku w nowoczesny sprzęt elektroniczny do wszystkich pracowni oraz wyposażenie sal lekcyjnych (jak również świetlicy i czytelni) w meble i pomoce dydaktyczne. Doposażenie umożliwi wzbogacenie bazy szkoły, a tym samym uatrakcyjni proces dydaktyczny i zachęci uczniów do uzyskiwania lepszych wyników w nauce.

Szacunkowy koszt realizacji projektu to ponad 500 tysięcy. Trwa teraz weryfikacja projektów, więc cierpliwie czekamy na zakwalifikowanie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie głosować na nasz projekt we wrześniu. Jeszcze Wam o tym przypomnimy.