Andrzejki są obchodzone w Polsce od kilku pokoleń i  nie tracą na popularności. Dzieci wzięły udział w licznych wróżbach andrzejkowych. Było mnóstwo radości , kolorowych strojów oraz dużo dobrej zabawy! Całe Andrzejkowe Przedpołudnie uczniowie klas I-III spędzili pod hasłem "WRÓŻBY". W sali gimnastycznej czekali na nich wróżbici i wróżki z klasy IIIB, którzy dzięki swym nadprzyrodzonym mocom przepowiadali przyszłość.

Nie zabrakło również miejsca, w którym można było uwiecznić swoją radość na zdjęciu w pięknej, specjalnie na to przygotowanej, ramce. Dla  klasy IIB to nie był koniec miłych niespodzianek w tym niecodziennym dniu - w klasie nastąpił ciąg dalszy wróżb, przygotowanych przez uczennice - była to spora niespodzianka dla wszystkich, za co bardzo dziękujemy. Jak Andrzejki to i trochę zabawy - ponadczasowe "Kaczuszki" królowały. Dzieci z IIA z dodatkową wróżbą przygotowaną przez jedną z uczennic zaczekali do powrotu koleżanek z kwarantanny - to bardzo miły gest i wyjątkowo koleżeńska postawa, brawo!